728x90 Yatay Reklam Alanı
2019
Charlie’nin Melekleri (Charlie’s Angels) Türkçe Dublaj izle
İncele
Charlie’nin Melekleri (Charlie’s Angels) Türkçe Dublaj izle
Fragman
Filmfiz Özet: Birbirinden güzel, yetenekli, gözü kara ve tehlikeli ajanların görevleri hayatlarının dönüm noktası olacaktır. Charlie'nin Melekleri (Charlie's Angels) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Charlie'nin Melekleri (Charlie's Angels) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Charlie'nin Melekleri (Charlie's Angels) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 386
 • 0
Yıldızlara Doğru (Ad Astra) izle
İncele
Yıldızlara Doğru (Ad Astra) izle
Türkçe Dublaj
Filmfiz Özet: Babasını bulmak için büyük bir umut besleyen adamın hikayesi. Uzay mühendisliği yapan Roy McBride'ın yirmi yıl önce Neptün gezegenine orada hayat olup olmadığını araştırmak amacıyla giden babasını yirmi yıl sonra bulmaya ve görevinin neden başarısız olduğunu anlamak için güneş sistemini dolaşmasına odaklanacak.Yıldızlara Doğru (Ad Astra) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Yıldızlara Doğru (Ad Astra) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Yıldızlara Doğru (Ad Astra) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 124
 • IMDb 7,0
 • 169
 • 0
Joker izle
İncele
Joker izle
Multi Dil
Filmfiz Özet:Her zaman sevecen ve iyi bir adam olan Arthur yaşadığı zorbalıklardan sonra nasıl dünyanın en tehlikeli suçlusuna dönüşmesi konu alınmaktadır. Gotham City'de yaşayan başarısız komedyen Arthur Fleck, babasız büyümüş bir palyaçodur. Arthur'un en yakın arkadaşı olan annesi onu Happy (Mutlu) adıyla çağırır. Ancak bu ismin ona yüklediği misyon, Arthur'un toplumdan dışlanmasına ve zorbalığa uğramasına engel olamayacaktır. Arthur zamanla, dışlanmışlığın vermiş olduğu hayal kırıklığıyla gözü dönmüş bir katil olagelen alter egosu Joker'e dönüşür. Joker filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Joker filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Joker isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 122
 • IMDb 8.5
 • 999
 • 0
Deprem Kuşu (The Earthquake Bird) izle
İncele
Deprem Kuşu (The Earthquake Bird) izle
Türkçe Dublaj
Filmfiz Özet:Çok yakın bir arkadaşının kaybolmasından sonra bir kadının büyük mücadelesi konu alınmaktadır.Deprem Kuşu (The Earthquake Bird) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Deprem Kuşu (The Earthquake Bird) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Deprem Kuşu (The Earthquake Bird) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 107dk
 • IMDb 5,9
 • 26
 • 0
Kod Adı: Angel (Angel Has Fallen) Full HD izle
İncele
Kod Adı: Angel (Angel Has Fallen) Full HD izle
Türkçe Altyazı
Filmfiz Özet: Başkan Allan Trumball bir hava saldırısına maruz kalır ve bunu en yakın koruması ve gizli servis ajanı olan Mike Banning'e yıkarlar. Kendini sorgulayan Mike bir çok insan tarafından suçlu bulunmuştur. Kariyerini ve suçlu olmadığını kanıtlamak için hem kendi ajan servisi ile hemde FBI'dan kaçmak zorunda kalacaktır.Kod Adı: Angel (Angel Has Fallen) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Kod Adı: Angel (Angel Has Fallen) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Kod Adı: Angel (Angel Has Fallen) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 121
 • IMDb 7.1
 • 587
 • 0
Saklambaç (Ready or Not) izle
İncele
Saklambaç (Ready or Not) izle
Türkçe Altyazı
Filmfiz Özet:Bir gelinin evlilikten sonra değişimi ve ilerleyen saatlerdeki olaylar konu alınmaktadır.Saklambaç (Ready or Not) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Saklambaç (Ready or Not) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Saklambaç (Ready or Not) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 95
 • IMDb 7,0
 • 37
 • 0
Klaus Sihirli Plan izle
İncele
Klaus Sihirli Plan izle
Multi Dil
Filmfiz Özet:Akademinin en kötü öğrencisi olarak tanınan Jesper, büyük bir cezaya çarptırılmıştır. Kendisini zorlu bir görevin ortasında bulan Jesper'in hikayesine odaklanıyoruz. Postacı akademisinin en kötü öğrencisi Jesper kendini Kuzey Kutup Dairesi'nin kuzeyinde yer alan buzlarla kaplı bir adada görevlendirilmiş olarak bulur. Kavgalı adalılar, bırakın mektuplaşmayı birbirlerine selam bile vermemektedir. Jesper tam pes etmek üzereyken öğretmen Alva ile arkadaşlık kurar. Ayrıca Jesper, el yapımı oyuncaklarla dolu bir kulübede tek başına yaşayan Klaus ile tanışır. Smeerensburg kasabasında bir kez daha kahkahaların çınlamasını sağlayan bu umulmadık arkadaşlıklar; cömert komşuların, sihirli ilimlerin ve bacaya özenle asılan çorapların yer aldığı yeni bir gelenek yaratır. Klaus Sihirli Plan filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Klaus Sihirli Plan filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Klaus Sihirli Plan isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 97
 • IMDb 8.5
 • 56
 • 0
Kül En Saf Beyazdır (Ash Is Purest White) izle
İncele
Kül En Saf Beyazdır (Ash Is Purest White) izle
Multi Dil
Filmfiz Özet:Qiao çok sevdiği sevgilisini korumak için hapse düşer. Mafya aleminde olan kız arkadaşından 5 yıl haber alamaz ve hayatının en zor dönemlerini geçirir. 5 yılın sonunda hapisten çıkan Qiao sevgilisin bulmak için harekete geçer.Kül En Saf Beyazdır (Ash Is Purest White) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Kül En Saf Beyazdır (Ash Is Purest White) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Kül En Saf Beyazdır (Ash Is Purest White) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 141
 • IMDb 6.8
 • 28
 • 0
Tekne (The Boat) Tek Parça Full izle
İncele
Tekne (The Boat) Tek Parça Full izle
Türkçe Dublaj
Filmfiz Özet:Hobi olarak teknesiyle birlikte avlanmaya çıkan bir balıkçı, gözün gözü görmediği bir sise maruz kalır. Bu siste yolunu kaybeden balıkçı bilmediği sularda ilerlerken demir atmış bir yelken bulur. Yelkeni kontrol etmek için yanaşır. Yelkeni kontrol eden balıkçı hiç bir şey bulamaz ve geri kendi teknesine dönmek için hareketlenir. Fakat teknesinin çalındığını fark eder. İçinde bulunduğu Yelkeni çalıştırıp gitmek ister. Fakat yelken de çalışmamaktadır. Balıkçının tek çaresi beklemektir.Tekne (The Boat) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Tekne (The Boat) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Tekne (The Boat) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 100dk
 • IMDb 7.2
 • 207
 • 0
Hustlers izle
İncele
Hustlers izle
Türkçe Altyazı
Filmfiz Özet:Wall Street’in büyük insanlarına şantaj yapmak için bir striptizci grubu harekete geçer.Hustlers filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Hustlers filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Hustlers isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 107
 • IMDb 6.2
 • 30
 • 0
İrlandalı (The Irishman) izle
İncele
İrlandalı (The Irishman) izle
Multi Dil
Filmfiz Özet:Frank eskiden sakin ve devlet adında çalışan bir adam iken bir anda mafyaya dönüşecektir.İrlandalı (The Irishman) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. İrlandalı (The Irishman) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. İrlandalı (The Irishman) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 209
 • IMDb 8.3
 • 49
 • 0
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle
İncele
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle
Multi Dil
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle, Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw, Hızlı ve Öfkeli 9 izle, Hobbs ve Shaw Filmi Filmfiz.com adresinde sizlerle Filmfiz Özet: Dominic Toretto ve ekibine ilk başlarda düşman olan Shaw daha sonra ekibe dahil olur. Fakat Shaw ve Hoobs'un arası hiç bir zaman düzelmez. Birbirlerini öldürmek isteyen ikili bir çok insanın sonunu getirebilecek büyüklükte bir biyolojik silahın kötü ellere geçeceğini öğrendiklerinde, birlikte çalışmaya karar verirler. Fakat bu birliktelikte bile birbirleriyle savaşmaktadırlar. İkilinin tam anlamıyla bir ekip olması ya'da birbirleri dahil herkesi öldürmeleri an meselesidir. Seçim artık Shaw ve Hobbs'undur.Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
 • 136
 • IMDb 8.0
 • 829
 • 0
kapat
kapat