Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj Tek Parça izle

-

The Martian

Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj Tek Parça izle
Filmfiz Özet:
Dünyadan yola çıkan bir grup insan Marstaki görevlerini tamamlayıp geri dönmeyi hedeflerler. Fakat aralarındaki en iyi ve en zeki olan Mark bir kaza sonucu ekipten ayrı kalır ve marsta kalmak zorunda kalır. Ekip Mark'ı öldü olarak kabul eder ve geri dönüş yaparlar. Fakat Mark'ın hayatta kalma içgüdüleri onu Mars'ta bile hayatta tutacaktır. Mark kendi yiyeceklerini üretmeye ve artık tüketen bir insandan çok üreten bir adam olmaya başlar. Mark artık yaptıklarını video ile kayıt altına almaya da başlar. Artık o çok büyük bir insandır. Fakat kimsenin Mark'ın yaşayabileceğinden umutlu değildir.


Marslı (The Martian) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Marslı (The Martian) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Marslı (The Martian) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi Filmfiz.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 141 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 592
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı